Biroju Centrs

MCITY TALLINAS

Tallinas 4, Rīga

Nomniekiem biroju telpas MCITY TALLINAS BIZNESA CENTRĀ ir pieejamas jau tagad un daļa no tām šobrīd tiek iznomātas. Biroju kompleksa pirmajā stāvā telpas ir piemērotas arī veikalu vajadzībām. BIZNESA CENTRA kopējā platība sastāda 3000 m². Telpu platība nomai ir sākot no 150 m² līdz 2000 m². Teritorijā pieejamas autostāvvietas 60 automašīnu vietām. Ēku renovācijas darbi ir uzsākti 2020. gadā un tos plānots pabeigt 2021. gadā. Rekonstrukcijas gaitā tiks veikta ne tikai telpu un teritorijas labiekārtošana, bet arī ēku tehniskā stāvokļa uzlabošanas un pilnveidošanas darbi. Pārbūves laikā tiks izveidota arī lobija telpa, Jūsu klientu un sadarbības partneru sagaidīšanai. Ēkas atvērta tipa plānojums dod mums iespēju pielāgot telpas atbilstoši Jūsu vajadzībām. Birojiem ir laba atrašanās vieta Rīgas centrā, kas nodrošina lielisku transporta un dažādu pakalpojumu sasniedzamību.

Biroju Centrs – MCITY TALLINAS, MCITY OFFICES Biroju Centrs – MCITY TALLINAS, MCITY OFFICES Biroju Centrs – MCITY TALLINAS, MCITY OFFICES Biroju Centrs – MCITY TALLINAS, MCITY OFFICES Biroju Centrs – MCITY TALLINAS, MCITY OFFICES Biroju Centrs – MCITY TALLINAS, MCITY OFFICES Biroju Centrs – MCITY TALLINAS, MCITY OFFICES Biroju Centrs – MCITY TALLINAS, MCITY OFFICES Biroju Centrs – MCITY TALLINAS, MCITY OFFICES Biroju Centrs – MCITY TALLINAS, MCITY OFFICES Biroju Centrs – MCITY TALLINAS, MCITY OFFICES
Detaļas

Jūsu identitāte

Iespēja izvietot vizuālo reklāmu uz ēkas fasādes, uz pilona pie ēkas, kā arī lobija telpā pēc ēkas renovācijas darbu pabeigšanas. Uzņēmuma nosaukums uz informācijas stenda biznesa centra vestibilā.

Pusdienas

Tikai 100m attālumā no biznesa centra atrodas vairākas ēdināšanas vietas – Street Food Latvia, Rocket Bean Roastery, Ezītis Miglā, Mierā un citas

Zaļais dzīves stils

Iespēja šķirot atkritumus. Velosipēdu novietne.

Apdare

Nepieciešamības gadījumā piedāvājam telpu pārplānojumu atbilstoši nomnieka vajadzībām.

Automašīnu stāvvieta

Teritorijā pieejamas 60 virszemes autostāvvietas un bezmaksas apsardze.

Drošība

Ēkā uzstādīta pieejas kontroles sistēma. Tiek veikta ēkas, autostāvvietas un teritorijas videonovērošana.

Ugunsdrošība

Ēka ir aprīkota ar modernu ugunsdrošības signalizācijas sistēmu.

Apkure

Centrālā apkures sistēma.

Apkalpošana

Profesionāla ēkas un iekārtu vadība. Telpu ikdienas tīrīšanas un uzkopšanas serviss atbilstoši klienta vēlmēm.

Ventilācija

Centrālā pieplūdes-nosūces ventilācijas sistēma ar aukstā gaisa plūsmu vasarā un siltā ziemā. Telpās uzstādīti jauni gaisa kondicionieri.

Juridiska adrese

Iespēja reģistrēt uzņēmumu juridisko adresi.

Telekomunikācijas

Iespēja nodrošināt līdz pat 800A elektrības jaudu. Ēkas visos stāvos ierīkots garantētās elektrības tīkls, ko nodrošina uzstādītie UPS un dīzeļģenerators.

Internets

Biznesa klases internets (optika), ko piedāvā vairāki operatori ēkā. Iespēja izvietot TIER IV prasībām atbilstošas datu centru iekārtas.

Lifts

Jauns KONE panorāmas lifts (lifts ir uzstādīts 2020.g. maijā).

Atrašanas vieta
Mcity Tallinas pieejams

Compare listings

Salīdzināt